תאטרון נדנדה | הצגות ילדים

הצגות ילדים בשבת

בגדי המלך החדשים - הצגת ילדים חדשה לכל המשפחה הצגה כספיון על פי ספרו של פאול קור חגיגת השירים של דתיה - שירי משחק מאת דתיה בן דור

תיאטרון נדנדה גאה להציג מבחר הצגות ילדים בשבת לבילוי משפחתי תרבותי ומהנה. לבחירתכם הצגות איכות על פי סיפורים מפורסמים שהילדים אוהבים, בהפקות מיוחדות, במגוון אולמות ותיאטראות ברחבי הארץ ובהשתתפותם של שחקנים מובילים.

לבחירתכם הצגות ילדים בשבת על פי ספריו של פאול קור - ההצגה כספיון וההצגה הפיל שרצה להיות הכי, ההצגה חגיגת השירים של דתיה, הקומדיה לכל המשפחה בגדי המלך החדשים ועוד.

בהצגה חגיגת השירים של דתיה מפרי עטה של דתיה בן דור תוכלו ליהנות מהצגה צבעונית, מושקעת, מצחיקה וקסומה לילדים ולכל המשפחה בהצגה בה משולבים השירים האהובים ממיטב קלטות הילדים.

בהצגה כספיון תוכלו להתלוות למסע הרפתקאות מרתק עם דג הכסף המפורסם מסדרת סיפוריו של הסופר פאול קור בהצגה ייחודית המבוססת על טכניקת התיאטרון השחור. ההצגה משלבת תלבושות עם צבעים זרחניים ותאורה אולטרה סגולה.

בהצגה בגדי המלך החדשים תיהנו מקומדיה רעננה וצעירה לכל המשפחה עם מיטב השחקנים, בה הילדים הקטנים יתרגשו ויצחקו מכל רגע והמבוגרים יתפעלו עוד יותר.

בהצגה הפיל שרצה להיות הכי על פי ספרו של פאול תמצאו עצמכם מתרגשים בסיפור נוגע ללב הכולל שירים קליטים ומתאימים לגילאים הצעירים. בהצגה תפאורה ותלבושות מושקעות המסייעות להעביר את המסחר החשוב בצורה מרגשת ביותר.


לרכישת כרטיסים
בהנחה מיוחדת לגולשי האתר »

מחכים לראות אתכם...
לראש הדף